Witamy na naszej stronie!

W 1979 roku rozpoczęła swoją działalność firma Kazimierza Suchorskiego zajmująca się szlifowaniem wałów korbowych. Zakład produkcyjny UNIREM został założony w 1996 roku i jest zarządzany przez jego syna Adama Suchorskiego.
Siedziba firmy znajduje się w Gnieźnie przy ulicy Cechowej.
Od czasu rozpoczęcia działalności firma zajmuje się szeroko pojętą obróbką skrawaniem, wykonawstwem części zamiennych do maszyn, produkcją urządzeń oraz oprzyrządowania dla przemysłu. Wykonawstwo oparte jest o dokumentację dostarczoną przez klienta, projekty własne oraz bazuje na doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z klientami.
Celem nadrzędnym naszej działalności jest szeroko pojęta satysfakcja klienta – zarówno z wysokiej jakości i żywotności naszych wyrobów, jak i terminowości dostaw.

Nieustannie wzbogacamy nasz park maszynowy, co jest gwarancją naszego rozwoju.
Zajmujemy się obróbką stali węglowej i stopowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Używamy materiały posiadające atesty. Wytwarzamy części maszyn, oprzyrządowanie oraz mechanizmy dla różnorodnych gałęzi przemysłu.

Wykonujemy dokumentację konstrukcyjną oraz powykonawczą w systemach CAD/CAM.

Firma Unirem brała udział w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.